Jsme dynamická finanční skupina působící na českém trhu již od roku 1993.
Jsme týmovými hráči - sázíme a investujeme do vzdělávání svých spolupracovníků/zaměstnanců, prohlubujeme jejich profesionalitu, poskytujeme moderní zázemí včetně technologií.

Díky týmu, jehož můžete být součástí, dokážeme nabídnout našim klientům portfolio kvalitních finančních služeb z oblasti rodinných financí.

Přidejte se k nám. Jsme jeden tým. Jsme Wüstenrot.

Oblastní ředitel/ka - Ostrava

Charakteristika pozice Oblastního ředitele/ky společnosti Wüstenrot:

CHYBÍ NÁM PARŤÁK DO TÝMU Ostrava

Chcete denně potkávat spoustu zajímavých lidí a pomáhat jim s plněním jejich snů?
Pojďte do toho s námi!

Oblastní ředitel/ka spravuje svěřené portfolio klientů společnosti Wüstenrot prostřednictvím svého týmu finančních poradců. Přímým nadřízeným oblastního ředitele/ky je regionální ředitelka.

Na této pozici rádi uvítáme odborníky s praxí ve vedení týmu poradců.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Reprezentativní a příjemné vystupování osobně i po telefonu
  • Ambice dále se vzdělávat a růst v rámci firmy
  • Živnostenský list
  • Praxi na obdobné pozici, je nutností

Co Vás čeká a nemine:

  • Nastavení efektivní spolupráce s Vaším týmem
  • Dosahování naplánované produktivity/produkce (práce s plánem)
  • Analýza trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Systematická a cílená správa svěřeného portfolia klientů podle stanovených pravidel
  • Uplatnění výborných komunikačních a prezentačních dovedností
  • Motivující vystupování včetně motivace týmu
  • Vyhledávání finančních poradců
  • Vedení náborového a výběrového pohovoru
  • Zapracování nových členů týmu
  • Vedení porad
  • Nastudování informací o produktech a procesech

Co pro Vás máme my:

  • Vyzkoušené know-how a seriózní přístup
  • Získáte odpovídající finanční ohodnocení, jehož výši můžete sami přímo ovlivňovat
  • Komplexní vstupní školení + podporu tréninkového oddělení
  • Každodenní podporu v podobě individuálního zaškolení/koučinku
  • Hrazené legislativní vzdělání v oboru bankovnictví
  • Prostor si plně organizovat svůj čas
  • Zajímavé benefity, které uspokojí i ty nejnáročnější
  • Slevy na bankovní produkty (úvěry na bydlení, zvýhodněné podmínky na spoření atd.)

Kontakt

Wüstenrot
Lenka Jadrníčková, regionální ředitelka
Telefon: 603 257 458 E-mail: lenka.jadrnickova@obchod.wuestenrot.cz

kontakty

zákaznická linka: 257 092 111
e-mail: kariera@wuestenrot.cz