Jsme dynamická finanční skupina působící na českém trhu již od roku 1993.
Jsme týmovými hráči - sázíme a investujeme do vzdělávání svých spolupracovníků/zaměstnanců, prohlubujeme jejich profesionalitu, poskytujeme moderní zázemí včetně technologií.

Díky týmu, jehož můžete být součástí, dokážeme nabídnout našim klientům portfolio kvalitních finančních služeb z oblasti rodinných financí.

Přidejte se k nám. Jsme jeden tým. Jsme Wüstenrot.

Datový analytik v řízení rizik

Náplň práce:

• Práce s daty a datovými sklady, rozvoj a údržba risk datamartu,
• Ad-hoc analýzy a nastavení pravidelného reportingu rizik,
• Podílení se na optimalizaci business procesů,
• Spolupráce na interních projektech banky za oblast rizik

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v oboru statistika/IT/ekonomie/finance
• 3 roky praxe v oblasti řízení rizik ve finanční instituci nebo v poradenské společnosti („Big 4“)
• Schopnost provádět analýzy dat (zejména DWH a MS Excel)
• Zkušenost v modelování úvěrového rizika (ukazatele, reporting, stresové testování)
• Znalost angličtiny
• Znalost bankovnictví

Očekáváme zejména:

• Analytické a logické myšlení, schopnost věci úspěšně realizovat
• Schopnost přípravy dat a tvorby analytických výstupů
• Proaktivitu a schopnost týmové práce (aktivní a intenzivní účast na projektech banky)
• Dobré komunikační schopnosti (spolupráce s externími partnery, poradenskými společnostmi, atd.)

Nabízíme:

• Zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v mezinárodní finanční instituci
• Zajímavé mzdové ohodnocení + motivační odměny, možnost dalšího vzdělávání
• Široká škála zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, dovolená navíc, sick days, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce)

Pracovní pozice:

• práce na plný úvazek
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• nástup možný ihned
• pozice není vhodná pro absolventy i kandidáty s praxí do 2 let po ukončení školy

Kontakt

Wüstenrot
Michaela Kopelentová
Na Hřebenech II 1718/8
140 00  Praha
Česká republika

kontakty

zákaznická linka: 257 092 111
e-mail: kariera@wuestenrot.cz